Registrace na POF 12.11.2021 online
Letošní IX. ročník se koná opět on-line na odborné platformě Gemini Partner. Pro účast na virtuálním festivalu je potřeba se zaregistrovat formulářem níže.
Pro přihlášení použijte svůj email a heslo, které si zde zvolíte. E-mailem Vám následně zašleme potvrzení a informace o festivalu.

Pokud už Gemini Partner využíváte, není potřeba se znovu registrovat. Po přihlášení na partner.gemini.cz budete mít automaticky přístup i na POF.

Registrací do aplikace Gemini Partner získáte také přístup k odborným diskuzím a kazuistikám pro oční lékaře. Přístup do aplikace vám zůstane i po skončení POF. Nadále tak budete moci pokládat dotazy týkající se konkrétních případů, procházet starší diskuze a odborné příspěvky ostatních lékařů.

Pokud se Vám při registraci objevuje "Duplicitní uživatelské jméno", použijte prosím funkci pro obnovení přístupových údajů, údaje Vám budou zaslány na e-mail.

Účastníci festivalu, kteří mají zájem o kredity pro celoživotní vzdělání obdrží po skončení festivalu fakturu s platebními údaji. Akreditační poplatek pro slovenské zájemce o kredity za festival je 12 EUR.